Andi Artani dhe Jasmina Kadriu i gëzuan të gjithë fansat e tyre kur vendosën të dilnin bashkë nga “Për’Puthen” për t’u njohur më shumë larg syrit të publikut.

Kushti i vetëm i produksionit ishte që pas një muaji të dy konkurrentët të ktheheshin në program për të treguar se si ka avancuar marrëdhënia e tyre.

Mirëpo, duket se gjërat mes çiftit nuk kanë shkuar mirë dhe ata nuk janë më bashkë.

Si Andi, ashtu edhe Jasmina, kanë fshírë të gjitha fotot që kishin me njëri-tjetrin në rrjete sociale

Pak orë më parë Jasmina shpérthéu kéq ndàj Andit, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ajo shkroi se Andi e la për Diona Fonën dhe ia tha të gjitha ç’kishte “tëk e tëk e tëk”!

https://www.photojoiner.net/image/SoJHluf5

“Boll me pyetet se cfare ben Andi e nga eshte Andi. Durova te dal si femer e fíksuar para nje Shqiprie nderkohe qe duket kush shkon mbrapa femres se gabuar. Dje ka qene i ftuar ne dtl por ka ikur direkt drejt Vlores per t’i ardhur ne ndihme “shoqes” qe e ka njohur vec kur i ka shkruar per ta marr si imazh.

Nuk kam folur e nuk kam hapur kesi temash sepse personi ne fjale takohej me mua dhe me bente te dukesha si e cmendur per kto “mendime”.

Dje ua them sinqerisht po e prisja tu dilnin fotot dhe ja ku ma nxoret ftyren e vertet te mashkullit “te dashuruar “. Njeriu fundit qe do doja tja híqja màsken publikisht por si fillim ai s’duhej te kishte maske me mua. Sa per kte “femren” bota eshte rrumbullak sot une neser ti.  Edhe po, jam duke i dhene rendesi publike dhe kushdo qe do doje te kthej pergjigjie jam e hapur per cdo ballafaqim ! Edhe pse ska goje njeri tme flas . Gjithsesi ju pres”, ka shkruar Jasmina krahas fotos.

Pas deklaratës së saj, ish-konkurrenti i ‘PërPuthen’ Andi Artani ka reàguar duke e héqur nga Instagrami.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe ish-konkurrentja e “Përputhen”. Mesa duket gjërat mes dyshes kanë përfunduar.https://www.photojoiner.net/image/rvSIEacI

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!