Ballina Magazina Janë ndarë? Fjoralba na tregoi përse nuk e shohim më të dashurin...

Janë ndarë? Fjoralba na tregoi përse nuk e shohim më të dashurin e saj në rrjet

Fjoralba Ponari shumë shpejt u kthye në një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.

Ndonëse fillesat i pati si këngëtare në spekatklin “The Voice”, Fjoralba arriti të përshtatej shumë mirë dhe në një kohë të shkurtër me ekranin.

Sot asaj i është besuar drejtimi i njërit prej spektakleve më të rëndësishme në “Top Channel”, siç është “Portokalli”.Sa mbështetje ke nga partneri, duke ditur se si është televizioni?”- Ja ç'përgjigje i ktheu Fjoralba Ponari ndjekëses

Megjithëse është një vajzë e talentuar në shumë fusha, ka nga ata që mendojnë se Fjorlaba ka fituar gjithçka në jetë vetëm prej fytyrës së bukur.

Për këtë arsye moderatorja është detyruar t’i japë një përgjigje të mirë dikujt që bëri një koment të tillë, tërësisht të pavend.

“Po sikur të mos kishe fytyrën e bukur, ku do ishe sot?”, e ka pyetur një ndjékës moderatoren.

“Po s’është as e vështirë të bësh scroll në instagramin tim e mori e mira. Kam një plan B, C dhe D në jetë deri më tani, me faktor të përbashkët vullnetin, jo aparencën!”, i është përgjigjur Fjoralba me të drejtë.

Përveçse një moderatore shumë e mirë dhe këngëtare e talentuar, Fjorlaba ka studiuar edhe për stomatologji e në të ardhmen mund të jetë një dentiste shumë e zonja.

Ndër të tjera mes pyetjeve të ndjékësve të saj nuk ka munguar dhe një për të dashurin, Francin.

“Pse se poston të dashurin më shpesh? Shkoni shumë”, i ka shkruar dikush Fjoralbës.

“Le të themi që s’ka shumë qejf të jetë në syrin e publikut, si natyrë introverte që është! P.s: Kjo ishte bluza që zgjodhi për në festën e ditëlindjes (vetëm miqtë e ngushtë) që ishim dje!”, ka treguar ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!