Marrédhénia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ka qenë një nga më të përfolurat në mediat rozë.

Lídhja e tyre, më pas ndarja, ribashkimi dhe pranimi i dashurisë publikisht, i ka vendosur ata gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Megjithëse ne mendonim se çdo gjë mes tyre po shkonte më së miri, duket se Bora dhe Donaldi po kalojnë një krízë në marrédhénie.

Kjo gjë është refléktuar edhe në rrjetet e tyre sociale, që shërbejnë gjithmonë si sinjal i parë dhe kryesor për raportet në çift.

Bora dhe Donaldi nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe kanë fshírë fotografitë që kishin bashkë.

Megjithatë, Bora vazhdon të ndjékë vëllain binjak të Donaldit, Romeon, në Instagram.

Së fundmi, sipas “Panorama Plus” ata i kanë dhënë fund bashkëjetesës disamujore në Tiranë dhe ka qenë Donaldi ai që ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku jetonin. Shkak për këtë është bërë xhélozia.

Miqtë e tyre kanë rréfyer se këtë herë nuk bëhet fjalë për një zénkë të momentit, por krísja e marrédhénies mes tyre është më seríoze.

Për herë të fundit Bora dhe Donaldi janë shfaqur bashkë në rrjete sociale gjatë muajit mars.

Ata postuan disa foto shumë “funny”, të cilat dëshmonin të kundërtën e asaj që mësuam ditët e fundit.

Bora dhe Donaldi dukeshin shumë të dashuruar, duke kaluar çastet më të bukura në shoqërinë e njëri-tjetrit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!