Ballina Showbiz I tha 'të dua moj qëne', Bora habit me përgjigjen Arjan Konomit:...

I tha ‘të dua moj qëne’, Bora habit me përgjigjen Arjan Konomit: Edhe unë more…

Sezoni i dytë i emisionit “Për’Puthen”, është drejt përfundimit pasi kanë mbetur vetëm rikthimet për tu sqaruar.

Nga ky emision kanë dal çifte të cilët janë edhe s’janë përputhur me njëri-tjetrin.

Arjan Konomi, opinionisti kryesorë në këtë sezone të emisionit, publikoj një fotografi me prezantuesen Bora Zemani.

E gjersa jemi në ditë e fundit të programit  opinionisti i ka bërë një dedíkim epík moderatores duke e quajtur “qëne”.

“Si nga Vlora që jemi, besoj e di si e shprehim dashurinë e madhe: Të dua moj qëne”, ka shkruar opinionisti sipër një fotografie ku shfaqet bashkë me Borën.

Ndërsa Bora ia kthyer me të njëjtën monedhë; “Edhe une ty o zagar”, me disa emoja duke qeshur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!