Ballina Uncategorised Hit i garantuar! Noizy bashkon forcat me dy yjet e muzikës shqiptare...

Hit i garantuar! Noizy bashkon forcat me dy yjet e muzikës shqiptare (FOTO)

Kush do e donte një album të ri nga Noizy? Me siguri të gjithë fansat e reperit, ndaj Noizy ka vendosur që t’ua plotësojë të gjithëve dëshirën me një super projekt.

Para 6 vitesh, Noizy dhe Elgit Doda sollën për publikun bashkëpunimin e tyre të parë nën titullin “Vetëm ti je”, pjesëmarrëse në Top Fest.

Pas këtij dueti, dyshja bashkun përsëri forcat për një tjetër këngë të suksesshme me titullin “Pa mu”. Para pak ditësh, reperi ka bërë të ditur se ka gati një album të ri, që do të publikohet copëza copëza. Noizy ka treguar se këngët do të publikohen çdo javë ose 10 ditë, ndërsa titulli i albumit do të zbulohet së shpejti. Për reperin ky është albumi më i preferuar deri më tani, ndaj të gjithë u bëmë super kurioz të mësojmë se ç’ka përgatitur këtë herë Noizy.

“Albumi është gati… Dhe publikimi i këngëve do të bëhet çdo javë/10 ditë nga një super mega hit. Ky album është më i preferuari deri tani. Së shpejti titulli dhe track list”, shkruan Noizy në një postim.

Gjithahtu Alban Skënderaj dhe Noizy erdhën me një super bashkëpunim së bashku në qershor të vitit 2018.https://www.photojoiner.net/image/cpjR7IMq

Ndërkohë që yjet shqiptare po lançojnë njëri pas tjetrit hite verore, në listë është shtuar edhe një super treshe!

Elgit Doda, Alban Skënderaj dhe Noizy po bashkojnë forcat për të sjellë një HIT veror.

Këtë lajm e ka konfirmuar Elgiti përmes një postimi në rrjete sociale, ku shihet Noizy nga studioja muzikore.

Ka qenë producenti i dashur për publikun shqiptar ai që ka “konfirmuar” lajmin përmes një postimi në Instagram.

Pak orë më parë Elgiti ka publikuar një foto ku shihet duke matur tensionin në studion e tij muzikore, ku shkruan: “Duhet me kontrollu herë pas here tensionin këtë herë!”.

Ndërkohë ai i ka bërë Albanit dhe Noizyt. Kështu ai ka lënë të kuptohet se po vijnë me një projekt të përbashkët, detajet e të cilit mezi po presim t’i mësojmë. Megjithëse nuk kemi dyshim që do jetë hit si çdo bashkëpunim i mëparshëm i artistëve!https://www.photojoiner.net/image/b4ORzYEi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!