Gazetari i njohur, Milaim Zeka është i njohur si një ndër personazhet pa komplekse në ekranet shqiptare.

Deklaratat e tij kanë bërë jo rrallë herë bujë në media.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin e Adelina Ismailit, ku mes të tjerash dha një deklaratë që i habiti që të gjithë.May be an image of 6 people and people smiling

Zeka, baba i katër vajzave u shpreh se emrat e tyre janë emrat e dashnoreve të tij.

“Katër vajzave ua kam lënë emrin e dashnoreve që kur i thërras me mu kujtu dashnoret”, ka thënë Milaimi dhe ka shtuar se kjo është hera e parë që e thotë një gjë të tillë.

Kujtojmë se ai ka dy vajza nga martesa e parë dhe dy nga martesa me Edën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!