Ballina Showbiz Kënga e tij paska qenë e vërtetë, Getinjo rréfen tmérrin: E doja,...

Kënga e tij paska qenë e vërtetë, Getinjo rréfen tmérrin: E doja, ajo më la dhe abòrtoi fëmijën! (VIDEO)

Getinjo ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në rubrikën “5 datat” në “Prive”, ku rréfeu ngjàrje të cilat deri më sot i kanë ditur vetëm të afërm të tij.

Mes shumë datave të rëndësishme në jetën e tij, ai veçoi vitin 2011, kur ka publikuar këngën e parë me videoklip.

Në fakt kjo këngë nuk ka qenë e zakontë për të, pasi brenda ka një histori shumë prékëse që lídhet drejtpërdrejtë me jetën e reperit.

Reperi u shpreh se në këngë ai tregon historinë e dashurisë me një vajzë, e cila mbeti shtatzënë.

Për asrye të panjohura ata të dy të nuk mùndën ta vazhdonin romancën dhe vajza u largua me familjen jashtë vendit, duke abòrtuar edhe fëmijën.

“Është e bazuar në histori të vërtetë. Vetëm shokët e mi të ngushtë e dinë dhe bëjnë shaka shpesh me mua dhe më thonë imagjino të vijë një fëmijë të thotë ti je babai im.

Atë vajzën nuk e kam parë më kurrë, ka ikur jashtë vendit me gjithë familjen.  Ajo e ka abòrtuar fëmijën nga informacionet që kam.

Këtë këngë e kam bërë vetëm për t’ia çuar asaj jo për ta publikuar. Kënga doli pa pëlqimin tim nga studio ku e kisha regjistruar”, rréfeu Getinjo.

Sa i përket jetës së tij private Getinjo tha se nuk ka asgjë të re, ose më saktë diçka serioze, edhe pse përflitet herë pas here për histori dashurie me vajza të njohura.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!