Ballina Magazina Geliani zbulon 'intrigën' që i kërkoi Sindi: Më ka kërkuar të...(VIDEO)

Geliani zbulon ‘intrigën’ që i kërkoi Sindi: Më ka kërkuar të…(VIDEO)

Sindi vendosi të largohej përfundimisht nga “Për’Puthen” pa e gjetur dashurinë e jetës.

Ajo pati disa histori të ndryshme në program dhe ndër më të fundit ishte ajo me Gelianin.

Të dy ata u shfaqën shumë të afërt në takimin e tyre të parë, por shumë shpejt ky raport u ndërpre për shkàk se Geliani u hòdh në krahët e Sarës.

Megjithatë, kjo e fundit e bràktisi Gelianin, për t’u larguar si çift me Atdheun nga emisioni.

Pas këtij veprimi, Sindi pati një përballje me Gelianin në emision. Ajo tha se Sara e kishte përdorur Gelianin dhe hòdhi thùmba për këtë të fundit në disa postime në rrjete sociale.

Siç duket ky reàgim i ashpër i Sindit kundrejt Gelianit e ka pasur një shkàk!

Ditën e sotme Geliani ka zbuluar se Sindi i ka kërkuar para zhvillimit të takimit të tyre të parë që të dilnin bashkë çift nga emisioni.

“Sindi më ka kërkuar të dilnim çift bashkë nga programi. Kemi qenë në prapaskénë para se të bëhej takimi dhe më tha dua të dalim bashkë çift”, tregoi Geliani.

Ai u shpreh se nuk dëshironte t’ja thoshte Sindit këtë gjë në sy, sepse nuk donte ta bënte të ndihej keq. Geliani tha se takimi me Sindin ka qenë fàllco dhe një strategji nga ana e saj.A donte Geljani të puthte Sindin në buzë?” çfarë tha djali - Billbordi.com

“Ka qenë fàllco gjithë ai takim, ka qenë i gjithë një strategji nga ana e saj. Unë dola në takim me Sindin, sepse duke e parë në prapaskénë thashë ta njoh këtë vajzë, ndoshta më pëlqente. Nëse do kisha vazhduar takimet me Sindin ajo do më kishte përdorur”, u shpreh Geliani i bindur.

Tashmë na mbetet të shohim nëse do të ketë një reàgim nga Sindi pas këtyre akùzave të forta.

Sindi la emisionin këtë javë krejt papritur. Ditën e djeshme ajo tha në një intervistë se vendosi të largohet nga emisioni për shkak të shkollës duke shtuar se një javë e mbetur nga përfundimi i emisionit nuk do të bënte diferencën për të gjetur dashurinë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!