Edhe pse ka kohë që nuk është më pjesë e “Për’Puthe”, Ana Kauri, vijon që të jetë në qendër të vëmendjes së fansave.

Ana Kauri u rikthye në “PërPuthen”, ashtu si shumë ish-konkurrentë të tjerë që po ripërjetojnë këtë javë emocíonet e studios ku u bënë të famshëm.

Ana pohoi se është në një lídhje dashurie jashtë dhe ndihet e plotësuar.

Bora: Je e lídhur jashtë?

Ana: Ndihem shumë mirë, ndihem e plotësuar

Bora: Pra je e lídhur

Ana: Ndihem e plotësuar

Bora: Po kur u plotësove? Pasi dole nga “Përputhen”?]

Ana: Jo, kur dola nga “Përputhen” isha shumë e konfuzuar, por rrugës çdo gjë shërohet.

“Nuk ka lidhje me asnjë këtu”, u shpreh ajo. Ish-konkurrentja e ka publikuar videon e kësaj pjese në rrjete sociale duke shkruar “Mos aludoni kot”.

Shpesh është përfolur se Ana është në një lídhje me Fationin, por sot ajo u sigurua të shuante çdo dyshim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!