Ermal Fejzullahu është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.

Përveç plot hiteve solo, Ermali ka arritur të ketë shumë bashkëpunime të suksesshme me këngëtarë të estradës shqiptare

Ai ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Ndrrimin e Natës’ ku ka ndarë disa momente të síkletshme nga jeta e tij.

Dikush e ka telefonuar për ta ngushélluar për të atin Sabri Fejzullahun dhe ky padiskutim ka qenë një lajm i rrémë por njëkohësisht dhe mjaft i síkletshëm për vetë Ermalin.

Ai ka treguar se mes kolegëve gjithmonë ka xhélozi profesionale pasi kjo ndk
on pozitivisht në produktin që nxjérr.

Këngëtari shprehet se ka marrédhénie të mira më të gjithë estradën dhe mendon se nuk ka arsye për të mos shkuar mirë.Sabri dhe Ermal Fejzullahu kanë ndërruar rolet

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!