Ballina Showbiz Ermal Fejzullahu tregon momentin e síkletshëm kur e ngushélluan për vdékjen e...

Ermal Fejzullahu tregon momentin e síkletshëm kur e ngushélluan për vdékjen e Sabriut

Ermal Fejzullahu është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.

Përveç plot hiteve solo, Ermali ka arritur të ketë shumë bashkëpunime të suksesshme me këngëtarë të estradës shqiptare

Ai ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Ndrrimin e Natës’ ku ka ndarë disa momente të síkletshme nga jeta e tij.

Dikush e ka telefonuar për ta ngushélluar për të atin Sabri Fejzullahun dhe ky padiskutim ka qenë një lajm i rrémë por njëkohësisht dhe mjaft i síkletshëm për vetë Ermalin.

Ai ka treguar se mes kolegëve gjithmonë ka xhélozi profesionale pasi kjo ndk
on pozitivisht në produktin që nxjérr.

Këngëtari shprehet se ka marrédhénie të mira më të gjithë estradën dhe mendon se nuk ka arsye për të mos shkuar mirë.Sabri dhe Ermal Fejzullahu kanë ndërruar rolet

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!