Enca sot ka qenë mjaft aktive në Instagram, ku ka biseduar me ndjékësit e saj. Si fillim këngëtarja séksi e nisi me “dashurinë”, ku postoi një status:

“Sa mirë është kur nuk je i dashuruar!”. Madje për këtë mori edhe mbështetjen e fansave dhe la të nénkuptohej se mund t’i kishin thýer zemrën.

Ndërkohë, ylli i muzikës publikoi edhe një mesazh që i kishte ardhur në “dm” në rrjetin social. “Sa e ke natën kot me t’pyt”, i shkruan një ndjékës Encës.Enca Haxhia – Instagram Photos, Februrary 13-22, 2021 in 2021 | Photo,  Instagram photo, Instagram

Këngëtarja 25 vjeçare nuk ja ka kursyer përgjigjen me íroní: “Sa gjithë yjet e botës”.

Më pas, teksa ka ndàrë këtë bisedë në InstaStory, ajo shkruan:

“Ju lutem mos më bëni pyetje idiote. Paratë nuk mund të më blejnë mua. Por mund të më blejnë një diamante të mirë”.No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!