Ballina Showbiz 'Sa e ke natën?'/ Enca nuk ia përton ndjékësit me përgjigjen epíke...

‘Sa e ke natën?’/ Enca nuk ia përton ndjékësit me përgjigjen epíke (FOTO)

Enca sot ka qenë mjaft aktive në Instagram, ku ka biseduar me ndjékësit e saj. Si fillim këngëtarja séksi e nisi me “dashurinë”, ku postoi një status:

“Sa mirë është kur nuk je i dashuruar!”. Madje për këtë mori edhe mbështetjen e fansave dhe la të nénkuptohej se mund t’i kishin thýer zemrën.

Ndërkohë, ylli i muzikës publikoi edhe një mesazh që i kishte ardhur në “dm” në rrjetin social. “Sa e ke natën kot me t’pyt”, i shkruan një ndjékës Encës.Enca Haxhia – Instagram Photos, Februrary 13-22, 2021 in 2021 | Photo,  Instagram photo, Instagram

Këngëtarja 25 vjeçare nuk ja ka kursyer përgjigjen me íroní: “Sa gjithë yjet e botës”.

Më pas, teksa ka ndàrë këtë bisedë në InstaStory, ajo shkruan:

“Ju lutem mos më bëni pyetje idiote. Paratë nuk mund të më blejnë mua. Por mund të më blejnë një diamante të mirë”.No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!