Ditën e sotme këngëtarja e mirënjohur Manjola Nallbani ishte e ftuar në “E diell”, ku ka folur rreth shumë detajeve interesante nga jeta profesionale dhe personale.

Ndër të tjera, gjatë intervistës ajo u pyet se çfarë mendimi ka për brezin e këngëtarëve pas vitit 2000, ku veçoi Elvana Gjatën.

Ajo zbuloi se e ka patur studente në vitin e parë të studimeve të saj në Akademinë e Arteve.

Manjola tregoi se ylli i “Mos u ngut” ka qenë një studente e rregullt që nuk mungonte, duke shtuar se që atëherë e ka spikatur potencialin muzikor që ajo ka dhe zbuloi gjithashtu çfarë note i ka vendosur dikur.

Nota thoni ju? Sigurisht që 10 me yll…

“Edhe sikur mos të më këndonte asnjë ditë në klasë, mjafton që unë e kuptoja sa e talentuar ishte. Ajo ishte shumë e talentuar dhe absolutisht i kam vënë 10 me shumë kënaqësi.”- u shpreh Manjola.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!