Ballina Showbiz Nuk e dinim, paska qenë mësuesja e Elvanës, deklarata e Manjola Nallbanit...

Nuk e dinim, paska qenë mësuesja e Elvanës, deklarata e Manjola Nallbanit na habíti

Ditën e sotme këngëtarja e mirënjohur Manjola Nallbani ishte e ftuar në “E diell”, ku ka folur rreth shumë detajeve interesante nga jeta profesionale dhe personale.

Ndër të tjera, gjatë intervistës ajo u pyet se çfarë mendimi ka për brezin e këngëtarëve pas vitit 2000, ku veçoi Elvana Gjatën.

Ajo zbuloi se e ka patur studente në vitin e parë të studimeve të saj në Akademinë e Arteve.

Manjola tregoi se ylli i “Mos u ngut” ka qenë një studente e rregullt që nuk mungonte, duke shtuar se që atëherë e ka spikatur potencialin muzikor që ajo ka dhe zbuloi gjithashtu çfarë note i ka vendosur dikur.

Nota thoni ju? Sigurisht që 10 me yll…

“Edhe sikur mos të më këndonte asnjë ditë në klasë, mjafton që unë e kuptoja sa e talentuar ishte. Ajo ishte shumë e talentuar dhe absolutisht i kam vënë 10 me shumë kënaqësi.”- u shpreh Manjola.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!