Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Lídhja mes dy të rinjve ka lindur vite më parë, kur Egli ishte fanse e Olsit dhe e adimronte nga televizioni.

Sot ata janë gjithmonë bashkë në çdo dalje publike, siç ishin edhe në puntatën e sotme të programit “Dua të të bëj të lumtur”.

Olsi ishte i ftuar specíal për t’i ofruar mbështetje morale një djali të ri, duke treguar se edhe ai ka pasur një histori të ngjashme me të.

Ai rrëfeu se edhe ai kishte bërë punë të ndryshme, para se të bëhej i famshëm, që ti vinte në ndihmë familjes së tij.

Por duke mos e ditur, Olsi më pas u përfshí vetë në një surprízë dhe një kamër të fshéhtë nga e dashura e tij, Egli.

Në kamerën e fshéhtë u tregua një pjesë e provave teatrale të Eglit ku siç duket kishte disa skéna ‘pròvòkuese’.

Pavàrësisht kamerës së fshehtë, Olsi tépër enérgjik tregoi se mbéshtetja e tij më e madhe ishte e dashura e tij, Egli dhe se karriera e tyre nuk ndíkonte aspak në dashurinë që ata kanë për njëri-tjetrin.

Pavàrësisht surprízave, Olsi dhe Egli na treguan se lidhja e tyre është më e fortë se kurrë dhe lanë të kuptohet se me kalimin e kohës mund të kemi ndonjë dasmë në horízont.

“Karriera jonë nuk ka ndikuar kurrë në marrëdhënien tonë edhe jemi të sigurtë që nuk do të ndikojë”.

“Dasëm? Po dasmë do të bënim me gjithë qejf vetëm për të marrë qòkat që babai im e i Eglit kanë lënë në dasmat e të tjerëve!”, tha Olsi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!