Jasmin Kadriu është një nga vajzat më të komentuara të “Për’puthen” edhe pas daljes nga programi.

Ish-konkurrentja vazhdon të qëndrojë në vëmendjen e publikut, sidomos në Instagram.

Pak ditë më parë ajo befasoi ndjékësit në Instagram ku foli për përfshirjen e saj në muzikë që e vogël.

“Jam marr me muzikë që 5 vjeç, duhet të gjej videot që kam në festivale. Që ta ‘vërtetoj’ që nuk jam prodhim i 2021,” tha ajo në story.

Dhe duket se bukuroshja brune nuk ka humbur shumë kohë për ta vërtetuar që është një talent i vërtetë në muzikë.

Ajo ka publikuar një video nga një studio ku dëgjohet zëri i saj teksa këndon një baladë në anglisht.Perputhen (TV Series 2020– ) - Photo Gallery - IMDb

Mendohet se kënga është projekti i saj muzikor që do të lançojë së shpejti.

Duhet thënë se të gjithë janë befàsuar nga Jasmina, pasi nuk e prisnin që të kishte zë aq të bukur.

Kujtojmë se vetëm dy ditë më parë, ish-konkurrentja Ana Lleshi u “krýqëzua” me komente negative pasi publikoi këngën me videoklip “Deal”, të cilën publiku e cilësoi si dështim.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!