Ballina Magazina E di se u kthyen në modë këngëtarët e 'PërPuthen' por Jasmina...

E di se u kthyen në modë këngëtarët e ‘PërPuthen’ por Jasmina qenka talent (VIDEO)

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më të komentuara të “Për’puthen” edhe pas daljes nga programi.

Ish-konkurrentja vazhdon të qëndrojë në vëmendjen e publikut, sidomos në Instagram.

Pak ditë më parë ajo befasoi ndjékësit në Instagram ku foli për përfshirjen e saj në muzikë që e vogël.

“Jam marr me muzikë që 5 vjeç, duhet të gjej videot që kam në festivale. Që ta ‘vërtetoj’ që nuk jam prodhim i 2021,” tha ajo në story.

Dhe duket se bukuroshja brune nuk ka humbur shumë kohë për ta vërtetuar që është një talent i vërtetë në muzikë.

Ajo ka publikuar një video nga një studio ku dëgjohet zëri i saj teksa këndon një baladë në anglisht.Perputhen (TV Series 2020– ) - Photo Gallery - IMDb

Mendohet se kënga është projekti i saj muzikor që do të lançojë së shpejti.

Duhet thënë se të gjithë janë befàsuar nga Jasmina, pasi nuk e prisnin që të kishte zë aq të bukur.

Kujtojmë se vetëm dy ditë më parë, ish-konkurrentja Ana Lleshi u “krýqëzua” me komente negative pasi publikoi këngën me videoklip “Deal”, të cilën publiku e cilësoi si dështim.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!