Ballina Magazina Pasi çmendi botën me 'freestyle' e parë, Don Xhoni sapo publikoi...

Pasi çmendi botën me ‘freestyle’ e parë, Don Xhoni sapo publikoi të dytin (VIDEO)

Reperi i njohur kosovar, Don Xhoni ka publikuar këngën e re pak orë më parë.

Reperi i njohur erdhi me një ‘freestyle’ të ri që mban titullin “Unë foli i fundit”.

Projekti u realízua edhe me videoklip, i cili sjell pamje nga lagjja dhe qyteti i Drenasit, ku është rritur dhe vazhdon të jetojë artisti.Don Xhoni

Ndryshe kënga ka një tekst mjaft eksplícit dhe duket qartë se është ‘diss’ kundër reperëve të vjetër edhe pse nuk është specifikuar për kë.

Këtë e vërtetoi edhe vet artisti përmes një video pas publikimit të këngës ku tha se duhet të ofrohet dashuri dhe përkrahje për artistët e rinj e jo nënçmim.

Gjithsesi në rrjete sociale ka pasur zëra se ky ‘diss’ i ri shkon për Noizyn duke mos përjashtùar as Getin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!