Para disa javësh në media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën një modele ftonte në Rusi Don Xhonin.

Modelja e quatur Ariana Li-Rey, publikoi në Instagram një video në të cilën shfaqej duke dëgjuar këngën “Make a pose” të Don Xhonit e këtë të fundit e thërriste më përkëdheli “zemër”.

Por siç duket dashuria e saj ndaj reperit shqiptar i tejkalon kufijtë dhe së fundmi ajo ka bërë një gjest shumë të veçantë ndaj tij.https://www.photojoiner.net/image/chU9lape

Modelja ka gdhendur në trupin e saj portretin e Don Xhonit me një kurorë mbreti në kokë e madje ka shkruar poshtë emrin e tij.

Këtë imazh e ka ndarë edhe Don Xhoni në Instagram, i cili shprehet shumë i lumtur për këtë dhuratë speciale.

Së fundmi modelja ka postuar një video në InstaStory ku ka shfaqur pjesën e brendshme të krahut dhe në fokus ka vënë tatuazhin me portretin e Don Xhonit, të cilit i ka kushtuar disa fjalë romantike.

“Ju jeni gjithmonë me mua”, shkroi modelja ruse në gjuhën shqipe duke treguar se tani ajo mban me vete Don Xhonin kudo që të jetë.

Madje, ata kanë komunikuar me video-live dhe Don Xhoni ka flirtuar hapur me modelen séksi ruse, duke e ftuar ta vizitojë atë në Shqipëri.

Në bisedë e sipër, reperi i njohur nuk ngurron duke i thënë bukuroshes “Do t’i ha buzë”, ndërsa ajo nis të qeshë menjëherë pas fjalëve të tij, të cilat i pëlqyen.

Këto veprime të modeles dhe reperit po na lënë shumë të dyshojmë dhe nuk e dimë nëse në këtë rast bëhet fjalë thjesht për një marrëdhënie mes një fanseje dhe një personazhi të njohur.

Nuk është hera e parë që dikush bën tatuazh portretin e një të famshmi, por në këtë rast duket se gjërat janë disi më ndryshe.

Megjithatë do të presim dhe të shohim nëse dyshja do të na sqarojnë në vijim se si qëndron e vërteta për raportin e tyre.

https://www.youtube.com/watch?v=veU7CtkZ5o0

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!