Ballina Magazina Noizy reàgon pas 'diss'-it të Don Xhonit, ky i fundit i kundërpërgjigjet...

Noizy reàgon pas ‘diss’-it të Don Xhonit, ky i fundit i kundërpërgjigjet me fjalë bànale (VIDEO)

Don Xhoni ka publikuar freestyle-n e tij më të ri. Reperi solli me videoklip projektin me titull ‘Unë foli i fundit’.

Teksti është mjaft godítës, ndërkohë që akoma nuk dihet saktësisht se kujt i është drejtuar reperi, megjithatë ndjékësit mendojnë se ky është një ‘díss’ dhe shkon për Noizy-n dhe Varrosin si më të vjetrit në këtë ‘sport’ për shkàk të epitetit ‘plak’.

Menjëherë pas publikimit të këtij projekti muzikor, Noizy e ka marrë si ‘diss’ drejtuar atij dhe ka reàguar duke qeshur në InstaStory.

Pas këtij reàgimi, Don Xhoni ka hedhur disa deklarata mjaft thumbuese.

“Po ju djég aa? Po ju djeg vallah. Ju duhet me dhënë dashuri kur po hyjne reperat e rinj, e jo me dhënë urréjtje e me u përpjék me i ulë e me i nénéçmu se ju marrin fytyrën, rasti konkret. Jo me ju bërë ‘diss’ por vec hajgare duke bërë, po jua marr fytyrën. Ju dua shumë, ju e dini që ju dua”, ka thënë reperi duke shpërthýer më tej në oféndime dhe fýerje të rénda.

Kujtojmë se ditë më parë Don Xhoni bëri të ditur se do të lançoje një ‘freestyle’, i cili nuk do të jetë ‘diss’, por i bazuar në fakte.

Brenda këtij viti, Don Xhoni ka arritur shumë suksese në karrierën e tij falë talentit dhe fansave besnikë.

Vetëm me një fressstyle në “Gjoni Black Entertainment”, Don Xhoni ka thýer rekord shikueshmërie në TikTok duke arritur 312 milionë shikime.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!