Don Xhoni ka publikuar freestyle-n e tij më të ri. Reperi solli me videoklip projektin me titull ‘Unë foli i fundit’.

Teksti është mjaft godítës, ndërkohë që akoma nuk dihet saktësisht se kujt i është drejtuar reperi, megjithatë ndjékësit mendojnë se ky është një ‘díss’ dhe shkon për Noizy-n dhe Varrosin si më të vjetrit në këtë ‘sport’ për shkàk të epitetit ‘plak’.

https://www.youtube.com/watch?v=zaKxpjyGhgQ

Menjëherë pas publikimit të këtij projekti muzikor, Noizy e ka marrë si ‘diss’ drejtuar atij dhe ka reàguar duke qeshur në InstaStory.

Pas këtij reàgimi, Don Xhoni ka hedhur disa deklarata mjaft thumbuese.

“Po ju djég aa? Po ju djeg vallah. Ju duhet me dhënë dashuri kur po hyjne reperat e rinj, e jo me dhënë urréjtje e me u përpjék me i ulë e me i nénéçmu se ju marrin fytyrën, rasti konkret. Jo me ju bërë ‘diss’ por vec hajgare duke bërë, po jua marr fytyrën. Ju dua shumë, ju e dini që ju dua”, ka thënë reperi duke shpërthýer më tej në oféndime dhe fýerje të rénda.

Kujtojmë se ditë më parë Don Xhoni bëri të ditur se do të lançoje një ‘freestyle’, i cili nuk do të jetë ‘diss’, por i bazuar në fakte.

Brenda këtij viti, Don Xhoni ka arritur shumë suksese në karrierën e tij falë talentit dhe fansave besnikë.

Vetëm me një fressstyle në “Gjoni Black Entertainment”, Don Xhoni ka thýer rekord shikueshmërie në TikTok duke arritur 312 milionë shikime.

https://www.youtube.com/watch?v=JfjkVh1tajU

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!