Ballina Uncategorised Doni ta dini si është Don Xhoni mysafir? Jua tregon me këtë...

Doni ta dini si është Don Xhoni mysafir? Jua tregon me këtë video!

Sot festohet festa e Bajramit në mbarë botën ku ka mysliman.

Dhe, përveç njerëzve të thjeshtë edhe fytyrat publike e kanë uruar këtë festë.

Don Xhon ka zgjedhur tua urojë të gjithëve festën e Bajramit përmes një videoje në Instagram.

Krahas urimit reperi ka një ankesë dhe kujdes duhet t’ia plotësoni po u erdhi mysafir!

Ai duket se i ka qef bakllavatë dhe kërkon të mos e qerasni me vetëm një copë.

Ndryshe reperi që ka pak kohë që është bërë pjesë e skenës muzikore shqiptare, gëzon një sukses të jashtëzakonshëm dhe së shpejti do të vijë në bashkëpunim me këngëtaren Dhurata Dora.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!