Disa ditë më parë, çifti shumë i komentuar i momentit, Andi dhe Jasmina, vendosën të dalin përfundimisht nga emisionin “Për’puthen”, për ta vazhduar njohjen e tyre jashtë pa presionin e kamerave dhe publikut.

Të dy po kalonin ditë të vështira në emision, aq sa Andi vendosi të tërhéqë deklaratën për Jasminën.

Ai tha se ata nuk mund të kenë një të ardhme bashkë, pas debateve të forta që kanë pasur me njëri-tjetrin.Konkurrentja e “Për'puthen” i lë të gjithë pa fjalë, puth Andi Artanin në  buzë! Ja komenti i tij Jasmina shtoi se edhe ajo bíe dakord me mendimin e Andit se nuk mund të ketë një të ardhme mes tyre.

“Kam qenë pak lémsh, mendime, por besoj se më ka bërë mirë kjo periudha e pushimit dhe kam reflektuar. I kërkoj falje Andit nëse e kam mërzitur, stresuar, mbytur, por këto 3 muaj nuk do të doja që si eksperíencë ta kaloja me dikë tjetër. Jam shumë e lumtur që e kam njohur, por kam arritur në një konkluzion që sido të ketë shkuar marrëdhënia jonë, as unë nuk shikoj një të ardhme mes ne të dyve. Që nga fillimi ka nisur me zénka, por që po shtyhej, po shtyhej dhe përderisa nuk ka mirëkuptim nga asnjëra palë nuk mund të shkoj më tej. Ai u térhoq shumë, nuk e bëri nga nervat, ishte një térheqje që tregonte që nuk dua të kem të bëj me ty. Ne kemi të njëjtin karakter, unë nuk ulem ai nuk ulet dhe nuk bashkëpunojmë as unë, as ai”, tha Jasmina.Çfarë po ndodh? Veprimet e fundit të Jasmina Kadriut ngrenë dyshimet se  konkurrentja e “Për'puthen” është larguar nga programi

“Jam qetësuar shumë, nga familja janë të gjithë më mirë, kam reflektuar dhe tashmë ta shohim. Nuk jam person që pendohem. Jam falenderues që kam qenë pjesë e këtij emisioni dhe që kam njohur njerëz të ndryshëm dhe sidomos Jasminën. Vjen një pikë që keqkuptimet ndodhin dhe ndonjëherë degràdojnë disa gjëra, por nuk e di, nuk ka fjalë mjaftueshëm për t’u shprehur. Janë disa gjëra që grumbullohen”, tha Andi nga ana tjetër.

Megjithatë, ata lanë të kuptohet se do të njiheshin jashtë emisionit dhe lanë shpresa të mëdha se mund të bashkoheshin jashtë.

“Jemi gati ta pranojmë këtë gjë, vetëm që ky çift të mos thyhet. Ju të dy largoheni nga programi, por do të keni një detyrim të fundit, që pas një muaji të vini dhe tregoni se çfarë ka ndodhur mes jush”, tha Bora.Çfarë po ndodh? Veprimet e fundit të Jasmina Kadriut ngrenë dyshimet se  konkurrentja e “Për'puthen” është larguar nga programi

Tashmë do të na duhet të presim e të shohim nëse kjo marrëdhënie mes tyre do të finalizohet apo jo me një lídhje. Megjithatë, shenjat tregojnë vetëm diçka! Jasmina ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një foto me Andin, duke i bërë të gjithë të dyshojnë se tashmë janë çift dhe mosmarrëveshjet e tyre janë zgjidhur.

“Nuk ishte dashuri me shikim të parë, u deshën tre muaj tu u përla. Gëzuar për kujtimet e bukura”- shkroi ish-konkurrentja krahas fotos së çiftit në emision.

Mbase nuk ishte dashuri me shikim të parë, por ishte dashuri dhe kjo punë ka marrë fund!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!