Ana Lleshi debutoi dje në tregun muzikor. Ajo vendosi që t’i hyjë tregut muzikor, duke publikuar kështu këngën e saj të parë.

“Deal” titullohet projekti i parë i ish-konkurrentes së “Për’Puthen”, i cili erdhi i shoqëruar edhe me videoklip.

Ana i kishte kushtuar kujdes të madh anës vizuale të këngës së parë, ndërsa nuk mùnguan as skénat provòkuese.

Por, si e priti publiku këngën e saj të parë?

Në kanalin e saj në YoTube ku edhe e publikoi këngën, Ana ka marrë më shumë ‘unlike’ sesa pëlqime.

Brenda më pak se 24 orë, ajo mori mbi 9.1 mijë pëlqim dhe mbi12 mijë ‘unlike’, ndërsa grumbulloi afro 450 mijë klikime. https://www.photojoiner.net/image/4kGxU66h

Në videoklipin e saj ishte edhe Atdhe Xharavina, me të cilin ka qenë shumë e afërt gjatë programit.

Në këtë video të saj, vëmendje mori paraqitja atraktive e Anës, ku vjen me skéna provòkuese bashkë me balerinët.

Lidhur me këngën e re të Anës kanë reàguar edhe disa prej konkurrentëve të “Përputhen”, duke e përkrahur atë në këtë rrugëtim.https://www.photojoiner.net/image/1cScltVs

Ndjekësit mendojnë se Ana nuk ka aspak zë për të kënduar dhe këngës nuk i kuptohet asnjë fjalë.

Krahas kësaj ata mendojnë se muzika shqiptare është kthyer në llùm.

Më poshtë do të gjeni disa prej komenteve të shkëpùtura nga Youtube. https://www.photojoiner.net/image/0EJdcyAM

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!