Ballina Magazina Dj Vik Kraja íronízon keq Ana Lleshin pasi publikoi këngën: Më mirë...

Dj Vik Kraja íronízon keq Ana Lleshin pasi publikoi këngën: Më mirë…

Tre ditë më parë, Ana Lleshi, publikoi këngën e saj të parë, e cila mban titullin “Deal”.

Duke qenë se shumë ish-konkurrentë të “Për’Puthen” kanë publikuar projektet e tyre muzikore pas daljes nga emisioni, vëmendja për këngën e saj ishte e madhe!

Por duket se publiku është zhgënjyer shumë nga kjo këngë dhe ka marrë shumë komente negative në kanalin e “Yuotube”.  Por jo vetëm kaq, kjo ka bërë që emra të njohur të muzikës të reàgojnë.

Dj Vicky ka íronízuar Anën, duke u shprehur gjatë një interviste se producenti i saj i ka pohuar se ka talent për muzikë.

“Në vend të gjýkojmë , do ishte më mirë të fillojmë të kemi më shumë besim në vete! Bravo!” – shkruan Dj Vicky.

Siç duket artistëve që merren realisht me muzikë nuk ju “del ínati” me faktin që figura pa asnjë lídhje me artin bëhen pjesë e industrisë dhe e shesin veten si të talentuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!