Ballina Magazina Çfarë po ndodh? Geliani u deklarua vetëm për të, Sara shfaqet në...

Çfarë po ndodh? Geliani u deklarua vetëm për të, Sara shfaqet në krahët e Atdheut!

Vetëm 2 ditë më parë Geliani u deklarua vetëm për Sarën në emision , pasi kjo e fundit e kishte bërë këtë gjë që javën e shkuar.

“Nuk e shoh veten me asnjë tjetër nga vajzat. Ka qenë një ndër pëlqimet e mia. Do ta shikojmë më vonë se si do të shkojë. Takimi me Sindin ka qenë shumë i bukur por unë nuk kam ndjenja, me vajzat e tjera unë kam shumë respekt. Kjo është deklarata ime”, tha Geliani.

Kjo deklaratë u finalizua me një kërcim romantik nën tingujt e muzikës së Ed Sheeran.

Ndërkohë gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar as ngàcmimet e vazhdueshme mes Sarës dhe Atdheut.

Ata të dy kanë pasur një lidhje shumë të fortë në fillim bashkë e madje shkëmbyen e puthje, por gjërat më vonë ndryshuan.

Mirëpo asgjë nuk është harruar nga të dyja palët e madje sot Atdheu dhe Sara i kanë habitur të gjithë me një foto të përbashkët.

Djali nga Kosova ka postuar në Instagram një foto me Sarën, në të cilën të dy shihen shumë pranë njëri-tjetrit dhe Atdheu i ka hedhur krahun Sarës rreth belit.

“Shif para se mbrapa jam unë”, ka shkruar Atdheu përkrah fotos.

“Bashkë zíhemi, larg njëri-tjetrit nuk rrimë dot”, i komentoi Sara më pas poshtë fotos.

Por çfarë ka për të thënë Geliani pas gjithë këtyre deklaratave të forta?

Ai ka postuar në Instagram një foto ku një vajzë shihet duke zgjedhur mes disa màskave dhe përkrah imazhit Geliani ka shkruar:

“Cilën fytyrë përdore sot?”.

Më pas ai ka etiketuar Sarën në një postim ku shkruan: “Dil që këtej”.

Të gjitha këto janë mesazhe të drejtpërdrejta për Sarën, të cilat duket se ajo i ka marrë me shumë sportivitet.

Madje Geliani ka hequr Sarën nga lista e ndjekësve të tij, ndërkohë që kjo e fundit nuk e ka bërë këtë gjë.

Nuk e dimë nëse e gjithë kjo është një lojë nga ana e treshes për të marrë më shumë vëmendje, por pritet ta shohim në vijim se çfarë do të ndodhë me këtë histori.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!