Ballina Magazina Çfarë po ndodh? Fatjoni dhe Tea nisin romancë sëbashku? (FOTO)

Çfarë po ndodh? Fatjoni dhe Tea nisin romancë sëbashku? (FOTO)

Të papriturat nuk kanë të ndalur nga konkurentët e “Për’puthen”. Por jashtë duket se gjërat kanë ndryshuar.

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë një ndër emrat më të komentuar në showbiz, edhe pse nuk është më pjesë e emisionit.

Të fundit që na befasua janë Tea dhe Fationi, të cilët nuk njihen për ndonjë afërsi sa ishin brenda programit.

Dy nga konkurentët më të përfolur kanë shkëmbyer komente me zemra në një fotografi të Teas në “Instagram”.

Kaq mjaftoi dhe fansat filluan menjëherë aludímet për një lídhje të mundshme mes tyre.

Kujtojmë se Tea doli e “përputhur” me Andin nga programi, por pas daljes ajo konfirmoi lídhjen me ish-konkurentin tjetër Beartin, lídhje kjo shumë dinamike por që zgjati pak.

Në anën tjetër kemi Fationin njërin nga djemt me më së shumti takime me vajzat brenda por që braktisi programin pa u “përputhur” me njërën nga vajzat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!