Të papriturat nuk kanë të ndalur nga konkurentët e “Për’puthen”. Por jashtë duket se gjërat kanë ndryshuar.

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë një ndër emrat më të komentuar në showbiz, edhe pse nuk është më pjesë e emisionit.

Të fundit që na befasua janë Tea dhe Fationi, të cilët nuk njihen për ndonjë afërsi sa ishin brenda programit.

Dy nga konkurentët më të përfolur kanë shkëmbyer komente me zemra në një fotografi të Teas në “Instagram”.

Kaq mjaftoi dhe fansat filluan menjëherë aludímet për një lídhje të mundshme mes tyre.

Kujtojmë se Tea doli e “përputhur” me Andin nga programi, por pas daljes ajo konfirmoi lídhjen me ish-konkurentin tjetër Beartin, lídhje kjo shumë dinamike por që zgjati pak.

Në anën tjetër kemi Fationin njërin nga djemt me më së shumti takime me vajzat brenda por që braktisi programin pa u “përputhur” me njërën nga vajzat.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!