Ballina Showbiz Bora Zemani shihet me Vin Velin pas ndarjes me Donaldin...(FOTO)

Bora Zemani shihet me Vin Velin pas ndarjes me Donaldin…(FOTO)

Moderatorja e dashur për publikun, Bora Zemani dhe ish-partneri i saj, DJ Vin Veli janë bërë sërish bashkë dhe shkak për këtë u bë, i biri i tyre, Arbor.

Ditën e sotme i vogli i tyre ka pasur festën e Abetares, duke mbyllur me sukses klasën e parë.

Këtë moment kaq të rëndësishëm në jetën e tyre, e ka bërë publike Bora, ku vihet re që në festën e Arborit janë shumë familjarë të tjerë.

“Sa shpejt u rrite o Arbor! Per cdo gje te re tenden mendoj “kjo eshte dita me e bukur e jetes”. Edhe sot e mendova…te pakten per gjysmen e festes qe arrita te qetesohesha se ne fillim cdo gje ishte turbull nga lotet dhe emocionet e bukura. Sa krenar jemi per ty Arbor!
I vogli im, i madh sa bota, te dua pafund! Mezi pres ditet e tjera me te bukura te jetes qe mi dhuron vetem ti!”, ka shkruar Zemani krahas fotove.https://www.photojoiner.net/image/tzvdovJ4

Kujtojmë se marrëdhënia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ka qenë një nga më të përfolurat në mediat rozë.

Lídhja e tyre, më pas ndarja, ribashkimi dhe pranimi i dashurisë publikisht, i ka vendosur ata gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Megjithëse ne mendonim se çdo gjë mes tyre po shkonte më së miri, duket se Bora dhe Donaldi po kalojnë një krizë në marrëdhënie.https://www.photojoiner.net/image/dBhLArJ4  Kjo gjë është reflektuar edhe në rrjetet e tyre sociale, që shërbejnë gjithmonë si sinjal i parë dhe kryesor për raportet në çift.

Bora dhe Donaldi nuk e ndjékin më njëri-tjetrin në Instagram dhe kanë fshirë fotografitë që kishin bashkë.

Megjithatë, Bora vazhdon të ndjékë vëllain binjak të Donaldit, Romeon, në Instagram.

Së fundmi, sipas “Panorama Plus” ata i kanë dhënë fund bashkëjetesës disamujore në Tiranë dhe ka qenë Donaldi ai që ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku jetonin. Shkak për këtë është bërë xhélozia.

Ndërkohë, nga ana tjetër po ashtu edhe Vin Veli është shprehur se po jeton një histori dashurie, por nuk ka bërë publike për publikun identitetin e vajzës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!