Ballina Magazina Atdheu me femra në jaht duke u térbuar, reàgon Sara: Nuk ma...

Atdheu me femra në jaht duke u térbuar, reàgon Sara: Nuk ma…

Ditën e djeshme u përfol se Atdheu dhe Sara i kanë dhënë fund lídhjes së tyre.

Shkak u bënë postimet e fundit nga konkurrenti i “PërPuthen”, i cili e ka festuar ditëlindjen me femra në klub e më pas festa ka vazhduar në jaht.

Pavarësisht se u tha që janë ndarë, dyshja mesa duket vazhdojnë të jenë bashkë e këtë Sara e ka treguar me një video nga koha kur ishin në “PërPuthen”.

“Ka qenë koha që s’ma varte”, shkruan Sara krah videos ku shfaqet duke përqafuar Atdheun.

“Ndodh shpesh kur e do një person shumë dhe nuk di sesi të reagosh para atij personi”, shkruan Atdheu.

Pas daljes nga emisioni i “Përputhen”, në media u përfol për një shtatzëni të mundshme të Sara Malajt, e cila është në një lidhje me Atdhe Xharavinën.

Ky lajm mori dhenë pas një fotoje të dyshes, ku Atdheu i kishte vënë dorën mbi bark Sarës, ndërsa ishte vetë ish-konkurentja që mohoi të jetë në pritje të një fëmije.

Por sot Atdheu ka bërë lëmsh rrjetin, me disa komente te një foto që ka publikuar nga Sarën, ku ka bërë edhe një dedikim për këtë të fundit.

Një mik i tij i ka kërkuar që të bëhet kumbar i fëmijëve të tyre, ndërsa ish-konkurenti i “PërPuthen” i përgjigjet se duhet të presë edhe 7 muaj.

Nuk dihet nëse kjo ka qenë një ironi për shkaàk të lajmeve të përhapura në media, apo ka qenë një konfirmim, por kjo ka ngrítur më tepër dyshímet në rrjet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!