Ballina Magazina Sara pas dajes nga 'PërPuthen' shtatzënë? Atdheu bën lëmsh rrjetin! (FOTO)

Sara pas dajes nga ‘PërPuthen’ shtatzënë? Atdheu bën lëmsh rrjetin! (FOTO)

Sara Malaj dhe Atdhe Xharavina u larguan nga “Për’Puthen” pak kohë më parë duke kërkuar që njohjen e tyre ta vazhdojnë jashtë programit.

Ish-konkurrentet patën një rrugëtim me ulje e ngrítje në emision, por duket se më në fund gjetën lumturi krahë njëri-tjetrit.

Pikërisht kur gjërat mes çiftit dukeshin shumë të qeta, një foto e postuar pak momente më parë nga bukuroshja bionde ka tràzuar të gjithë rrjetin.Atdheu ia merr dorën puthjeve, pas Anës radhën e kishte Sara (VIDEO) –  Juda.al

Sara ka pozuar pranë Atdheut dhe ky i fundit i vendos dorën te barku, që duket I RRUMBULLAKOSUR!

Si të mos mjaftonte ky detaj që të gjithë të mendojmë se ajo është shtatzënë, ish-konkurrenti ka komentuar: “A do jetë gocë apo çun?”

“Krokodil,” është përgjigjur Sara duke lënë të nënkuptohet se ndoshta bëhet fjalë thjesht për një shaka online të tyre! Megjithatë, mbetet për t’u parë!https://www.photojoiner.net/image/6OUXhFXo

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!