Ballina Magazina Cila i pëlqeu më shumë? I ka puthur të dyja, Atdheu përballet...

Cila i pëlqeu më shumë? I ka puthur të dyja, Atdheu përballet me Anën dhe Sarën në studio (VIDEO)

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj ishin sot të ftuar në “E Diell” ku folën për temën “50 hijet e Atdheut dhe Sarës”.

Pjesë e programit ishte edhe Ana Lleshi, e cila brenda programit kishte një histori dhe një puthje të shumë përfolur me Atdheun.

Pikërisht për puthjen u fol sot në prani të Sarës dhe u krijua një situatë e síkletshme.

Ishte Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e parë e larguar nga “Për’Puthen”, e cila tha se puthja e tyre nuk ishte dukur e vërtetë, ndërsa u mòhua nga Ana lleshi, e cila shprehu se mes saj dhe Atdheut kishte pëlqim të fortë.

Gjithashtu edhe Atdheu tha se e ka shijuar atë puthje pasi në atë kohë pëlqente realisht shumë Anën.

Ndërsa për vajzën që ka në krah ai tha se në momentin e hyrjes së Sarës në program atij i shkëlqyen sytë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!