Ballina Magazina Atdhe dhe Ana bëhen sërish bashkë dhe tashmë nuk dimë çfarë të...

Atdhe dhe Ana bëhen sërish bashkë dhe tashmë nuk dimë çfarë të mendojmë!

Pas daljes nga “Për’Puthen”, Ana Lleshi ka qenë një nga personazhet më të përfolur.

Tashmë ajo nuk do të mbahet mend vetëm si ish-konkurrente e spektaklit të njohur, por edhe si këngëtare.

Ajo ka vendosur të debùtojë në industrinë muzikore dhe shumë shpejt do të publikojë këngën e saj të parë.

Ajo ka vendosur që këngën ta lançojë javën e ardhshme dhe gjejni pak se kë ka zgjedhur si protagonist për klipin?

Atdhe Xharavinën dora vetë! “Prive” ka sjellë disa nga prapaskénat e videoklipit, i cili duket se do të ketë shumë skéna të nxehta.

Ana dhe Atdheu kanë dhënë dhe një intervistë, e cila të bën të dýshosh se ata nuk janë vetëm miq të mirë.Secret lover" / Entered with much fanfare in 'Match', it is revealed what  is hidden behind the suspicious photos of the Homeland - Gossip

Atdheu tha se nuk mund ta refùzonte ftesën e Anës për të qenë në klipin e saj, sepse ajo është shumë e veçantë për të. Por a mund të bëhet Antonela xhéloze për skénat në videoklip?

“Veç Antonela?! Jo jo, kjo dihet që është prej këngës, marrédhénie pune”, u shpreh Atdheu duke qeshur, ndërsa Ana ja pasoi:

“Nuk ka arsye të bëhet xhéloz askush, të paktën për ato që ndodhin para kamerave”.Ana e zhvesh Atdhe Xheravinën në mes të studios | Gazeta Flash24

Pas këtyre fjalëve sigurisht lindin dyshíme se Ana dhe Atdheu mund të jenë më shumë se miq, ose thjesht janë duke luajtur një lojë për më shumë vëmendje.

Sa i përket këngës së saj, Ana tha se do të jetë nga fillimi deri në fund një diss, por se për kë bëhet fjalë ajo nuk pranoi ta tregonte. Ajo u shpreh se nuk do të këndojë kurrë balada, por vetëm hip hop ose R&B.

Ana zbùloi se ka 3 projekte të tjera gati, njëri prej tyre është bashkëpunim me një djalë nga Anglia dhe tjetri me një të Kosovës, emrat e tyre nuk i bëri të ditur.M'u bënë flutura në stomak”, Ana flet për puthjen që i dha Atdheu - Zonë E  Lirë

Gjatë intervistës për “Prive”, Ana refùzoi të fliste për arsyet e ndàrjes me Arsimin.

Megjithatë ajo nuk e hòdhi poshtë faktin se në të ardhmen mund të ketë një bashkëpunim me Arsimin, duke qenë se edhe ai i është futur muzikës dhe do të publikojë një këngë së shpejti.

“Unë dua të them diçka, s’ka as të bëj me djalin në fjalë dhe as me askënd. Muzika është një industri e madhe, ti takohesh me shumë njerëz, kështu që unë nuk dua të them jo për bashkëpunime, jo vetëm për djalin në fjalë, por për asnjë”, tha Ana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!