Konkurrentët e “Për’puthen” janë kthyer në kryetemën e medias rozë kohëve të fundit.

Zënkat mes tyre, të pathënat, skàndalet, lídhjet etj, nuk kanë të ndàlur si brenda dhe jashtë programit.

Kësaj radhe do të flasim për një zénkë që duket se ka ndodhur mes Atdheut dhe Arsimit, të cilin e zbùloi Antonela.

Kjo e fundit është përfolur shumë në lídhje me pamjet që u publikuan ku shihej bashkë me Arsimin duke zbùluar se djaloshi nga Maqedonia e Veriut do të jetë pjesë e videoklipit të saj, tashmë të xhíruar, prandaj janë shfaqur së bashku.

Si duket kjo ka çùar në një zénkë mes tyre pasi sipas Antonelës Atdheu donte që vet të ishte pjesë e atij klipi e jo Arsimi.

Antonela nuk ka zbùluar më shumë deri ku ka shkuar zénka mes ish-konkurrentëve por tha se ata kanë príshur raportet dhe nuk janë shokë të ngushtë siç ishin më parë.

Ndryshe Antonela zbùloi se së shpejti do të vijë me një projekt muzikor, duke iu bashkuar kështu Melisës e Anës, të cilat i janë futur muzikës pas daljes nga programi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!