Ballina Magazina Pasi skàndalit me të mori nofkën 'doktoreshë', Arjoni 'thùmbon' keq Anën për...

Pasi skàndalit me të mori nofkën ‘doktoreshë’, Arjoni ‘thùmbon’ keq Anën për këngën

Ana Lleshi, ish-konkurenta e ‘’Për’puthen’’ para pak ditësh ka publikuar projektin e saj të parë muzikor.

Debutimi i saj në skenën muzikore, pasi një gjë të tillë e bëri, Melisa dhe paralajmëruan edhe Antonela e Jasmina, u pércoll me reàgime e krítíka të shumta.

Pas Sindit, e cila u tall kéq me Anën dhe Fatjoni, i cili íronízoi duke pyetur se a të publikonte edhe ai një këngë, erdhi një tjetër thùmb.

Ish-konkurenti Arjlon Luli, me të cilin Ana pati edhe një histori, e cila përfundoi me shumë debate e zënka, ka thùmbuar Anën përmes rrjeteve sociale.

Arjoni ka publikuar një video ku shfaqen disa sékuenca të videoklipit të artistit bullgar, Aziz, ndërsa ka vendosur këngën e Anës.

Ana deri më sot nuk ka reàguar për asnjë nga reàgimet e marra nga ish-konkurentët.

Kujtojmë se në videoklipin e saj, si protagonist ajo kishte Atdheun, njërin nga djemtë më të përfolur të spektaklit.

Kujtojmë se të dy patë një konflíkt shumë publik sa ishin konkurrentë në “Për’Puthen”.

Arjoni publikoi disa fotografi të ndjeshme të Anës, dhe një publik i gjerë alùdoi se ata të dy ishin në lídhje.

Ana ka mohuar në vazhdimësi të gjitha pretendimet e ish-konkurrentit, madje pati njoftuar se ka  nisur edhe një proces gjýqësor kundër tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!