Ana Lleshi, ish-konkurenta e ‘’Për’puthen’’ para pak ditësh ka publikuar projektin e saj të parë muzikor.

Debutimi i saj në skenën muzikore, pasi një gjë të tillë e bëri, Melisa dhe paralajmëruan edhe Antonela e Jasmina, u pércoll me reàgime e krítíka të shumta.

Pas Sindit, e cila u tall kéq me Anën dhe Fatjoni, i cili íronízoi duke pyetur se a të publikonte edhe ai një këngë, erdhi një tjetër thùmb.

Ish-konkurenti Arjlon Luli, me të cilin Ana pati edhe një histori, e cila përfundoi me shumë debate e zënka, ka thùmbuar Anën përmes rrjeteve sociale.

Arjoni ka publikuar një video ku shfaqen disa sékuenca të videoklipit të artistit bullgar, Aziz, ndërsa ka vendosur këngën e Anës.

Ana deri më sot nuk ka reàguar për asnjë nga reàgimet e marra nga ish-konkurentët.

Kujtojmë se në videoklipin e saj, si protagonist ajo kishte Atdheun, njërin nga djemtë më të përfolur të spektaklit.

Kujtojmë se të dy patë një konflíkt shumë publik sa ishin konkurrentë në “Për’Puthen”.

Arjoni publikoi disa fotografi të ndjeshme të Anës, dhe një publik i gjerë alùdoi se ata të dy ishin në lídhje.

Ana ka mohuar në vazhdimësi të gjitha pretendimet e ish-konkurrentit, madje pati njoftuar se ka  nisur edhe një proces gjýqësor kundër tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!