Arjan Konomi dhe Bora Zemani janë shndérruar në personazhet më të pëlqyer të momentit, të cilët na kanë shoqëruar prej 9 muajsh me “Për’Puthen”.

Modetratorja e shumë e dashur Bora Zemani, mbanë rreth vetës shumë fansa.

Që kur filloj të prezantoj emisioni Përputhën, ajo mori një vëmendje të madh të publiku.

E gjersa jemi në ditë e fundit të programit Arjan Konomi i ka bërë një dedíkim epík Bora Zemanit duke e quajtur “qëne”.

“Si nga Vlora që jemi, besoj e di si e shprehim dashurinë e madhe: Të dua moj qëne”, ka shkruar opinionisti sipër një fotografie ku shfaqet bashkë me Borën.

Ndryshe “Për’Puthen” rinore tashmë ka përfunduar dhe java që vjen do të sjell “reunion” të konkurrentëve që kanë ikur dhe sqarimin e shumë situatave që për publikun dhe për ata vet janë ende të paqarta.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!