Ballina Uncategorised Prej vitesh babai i saj u nda na jeta, Arilena zbulon se...

Prej vitesh babai i saj u nda na jeta, Arilena zbulon se kujt i thotë ‘baba’ (FOTO)

Lart e poshtë thuhet se Arilena Ara dhe menaxheri i saj janë në një lídhje dashurie.

Ndërkohë postimi i fundit i këngëtares, e bëri sërish lémsh të gjithë rrjetin.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet duke e puthur në faqe Popin, krahas së cilës i ka uruar ditëlindjen.  “Gëzuar ditëlindjen për njeriun të cilin me krenari me thërras Baba”, shkroi Arilena dhe me siguri që të gjithë fansat e dyshes janë zhgénjyer nga kjo deklaratë e saj.

Kujtojmë se Arilena e humbi babain në një moshë mjaft të vogël, të cilin e kujton herë pas here dhe emocíonohet sa herë që i flasin për të.

Mos vallë kjo deklaratë e këngëtares për një njeri aq të rëndésishëm sa ç’është babai erdhi për t’i dhënë fund njëherë e mirë të gjithë zërave për një lídhje të mundshme saj dhe Popit?

Ndonëse për romancën e tyre flitej prej kohësh ata nuk na e kanë konfirmuar vetë diçka të tillë, ndërkohë festa e ditëlindjes së Arilenës para disa kohësh u mor si nata kur çifti zyrtarizoi lídhjen.

Popi ishte edhe organizatori i festës përrallore, teksa u kujdes edhe që t’i bënte një super urim Arilenës në Instagram, duke shkruar ‘Happy Birthday Kido, trashëgimia ime e përjetshme!’.

Në festë ishin mbledhur njerëzit më të afërt të Arilenës, njëkohësisht edhe figura të njohura dhe si duket nuk ka munguar as e ëma e këngëtares. Kjo e fundit ka ndàu disa foto me motrat, nënën dhe Popin, duke shkruar “E bekuar dhe falënderuese për familjen time”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!