Ballina Showbiz Arbana feston ditëlidjen dhe urimin më qesharak e mori nga Xhemi (FOTO)

Arbana feston ditëlidjen dhe urimin më qesharak e mori nga Xhemi (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani feston sot 38-vjetorin e saj të lindjes dhe në këtë ditë specíale nuk kishte si të mungonte një super urim nga mikesha e saj më e mirë, Xhemi Shehu.

Megjithëse Xhemi s’e publikoi në rrjete sociale, Arbana zgjodhi ta ndànte me ndjékësit urimin epik të shoqes së saj të ngushtë, që kishte mbledhur të gjitha fotot që Arbana i kishte dërguar në Whatsapp.

Xhemi na ka shkrirë së qeshuri me pòzat që kishte zgjedhur për Arbanën, duke i shoqëruar gjithashtu me komentet e saj.

Në fund të videos, moderatorja sigurisht që i thotë Arbanës që e ka shumë xhan dhe ia bën zemrën mal me këtë urim kaq funny dhe të pazakontë.

Në të njëjtën ditë me Arbanën, sot feston ditëlindjen edhe partneri i saj Eduart Grishaj.

 

Ndaj moderatorja zgjodhi një foto të rrallë të tyren duke u puthur në buzë, teksa e uroi regjisorin me fjalë të ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im, çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua! @eduartgrishaj“

Arbana ka lindur më 7 maj të vitit 1983 dhe sot ka mbushur 38 vjeç, ndërsa Eduarti ka lindur 4 vite pas partneres, pra ai mbush 34 vjeç.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!