Moderatoret Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani, janë mikesha të ngushta prej vitesh.

Madje 9 vite më parë, ato zgjodhën edhe shtëpitë pranë njëra- tjetrës, duke ndarë kështu të njëjtën lagje.

Ato shihen pothuajse kudo në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe nuk i kursejnë fotot në rrjete sociale.

Arbana ka publikuan një InstaStory me Xhemin në profilin e saj në “Instagram”,  disa video në shoqërinë e Xhemit të cilat po udhëtojnë me makinë, ndërsa vijojnë të këndojnë.

Moderatoret kanë vendosur freestyle-n e Don Xhonit në makinë teksa dëgjohet që e këndojnë duke e shoqëruar dhe me levizje.

“Basta-basta…pam pam vij me t’gjùjt,”- dëgjohet në mjetin ku ndodhen dy mikeshat.

https://streamable.com/a29sgh

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!