Ballina Magazina 'Pam-Pam vijm me t'gjùjt', Arbana dhe Xhemi nuk përmbahen me këngën e...

‘Pam-Pam vijm me t’gjùjt’, Arbana dhe Xhemi nuk përmbahen me këngën e Don Xhonit (VIDEO)

Moderatoret Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani, janë mikesha të ngushta prej vitesh.

Madje 9 vite më parë, ato zgjodhën edhe shtëpitë pranë njëra- tjetrës, duke ndarë kështu të njëjtën lagje.

Ato shihen pothuajse kudo në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe nuk i kursejnë fotot në rrjete sociale.

Arbana ka publikuan një InstaStory me Xhemin në profilin e saj në “Instagram”,  disa video në shoqërinë e Xhemit të cilat po udhëtojnë me makinë, ndërsa vijojnë të këndojnë.

Moderatoret kanë vendosur freestyle-n e Don Xhonit në makinë teksa dëgjohet që e këndojnë duke e shoqëruar dhe me levizje.

“Basta-basta…pam pam vij me t’gjùjt,”- dëgjohet në mjetin ku ndodhen dy mikeshat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!