Ballina Showbiz Anxhela Peristeri ka dy fjalë për të thënë pas përfundimit të Eurovizionit:

Anxhela Peristeri ka dy fjalë për të thënë pas përfundimit të Eurovizionit:

Anxhela Peristeri përfaqësoi denjësisht vendin tonë në “Eurovision” me këngën “Karma”.

Ajo u vlerësua nga të gjithë për talentin e saj, zërin e fuqishëm dhe që e zotëroi skenën e madhe në formën më të mirë të mundshme.

Në finalen e madhe pasi votat e publikut dhe të jurisë u grumbulluan bashkë, Anxhela u rendit në vendin e 21-të me 57 pikë.Anxhela Peristeri - Karma - Second Rehearsal - Albania 🇦🇱 - Eurovision  2021 - YouTube

Ditën e sotme, pasi ky rruëgtim përfundoi, artistja shqiptare ka falenderuar të gjithë ata që e mbështetën dhe mbi të gjitha që e votuan.

Ajo shprehet se kjo ka qenë ndjesia më e bukur që ka përjetuar gjatë gjithë karrierës dhe se do të donte që ta ripërjetonte si eksperiencë shumë herë.

“Ju falenderoj nga thellesia e zemres per cdo mesazh qe me keni derguar dhe per cdo cent qe keni harxhuar per te votuar Shqiperine ne Eurovizion! Ju jam shume mirenjohese dhe sinqerisht eshte ndjesia me e bukur qe kam perjetuar gjate gjithe karrieres sime! Ishte nje super eksperience qe do e ribeja padiskutim shuuumeee here dhe do me mungoje shume kjo ndjesi dhe ajo skene! Ju dua shume ! ❤ (Inboxi im eshte plot dhe te me falni qe nuk kam mundur tju kthej pergjigje te gjitheve) Per te gjithe ju qe me shkruani te mos merzitem se eshte cdo gje politike ju siguroj qe nuk jam merzitur fare! E shijova shume naten e mbremshme dhe rezultati nuk eshte se me ndikoi. Une e di se kush jam, me cfare po paraqitem dhe cfare meritoj dhe ate qe me shume doja e mora pa kursim! Dashurine tuaj ❤Ju falenderoj qe ishit krenare per mua”, shkruan Anxhela në postimin e saj.https://www.photojoiner.net/image/Vc3O8ozi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!