Ballina Magazina Plàs keq në 'PërPuthen', Antonela kàpet me Shqipen mes emisionit (VIDEO)

Plàs keq në ‘PërPuthen’, Antonela kàpet me Shqipen mes emisionit (VIDEO)

Antonela u përplàs me Shqipen gjatë debàtit, duke u ngrítur në këmbë dhe i bërtíste tek fytyra.

Antonela dhe Shqipja kishin mosmarrëveshje gjatë debàtit në puntantën e sontme në “PërPuthen”.

Kjo video e trànsmetuar në program, u diskutua edhe mes konkurrentëve në studio, ku nuk mungoi reàgimi i Shqipes.You are nobody", Antonela is badly caught with Albania | Kosovo Now

Ajo tha se videoja ishte tallëse dhe mirë ka vepruar Lediana, ngase nëse do ishte në vendin e saj do ishte ndjerë njësoj.

Teksa po diskutonte me Mevlanin lidhur me atë video, Antonela ngritet në këmbë dhe shkon drejt Shqipes.

“Kujdes, jam unë pjesë e videos. Nëse ke diçka me mua, drejtohu te unë. Nuk të lejoj të më thuash që është tallëse. Unë kam të drejtën të bëj çfarë të dua”, u shpreh ajo.Antonela puth Atdheun, Shqipja vjen me një paralajmrim

Në anën tjetër, Shqipja i thotë se është opinioni i saj dhe ka të drejtë ta shpreh atë, andaj nuk ka se si të tallet me dikë tjetër.

“Nuk je askushi të më gjykosh mua. Nuk është as bùllizim as tallje. Për mua ishte bukur, u kënaqa o Zot edhe pranë Mevlanit u kënaqa”, përfundon Antonela.

Pas këtij veprimi Shqipja u mundua ta bënte më të qart[ mendimin e saj teksa po fliste me Mevlanin ndërkohë që Antonela qëndronte në këmbe dhe kërkonte shpjegim për fjal[t që tha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!