Sindi ju kthye keq Antonelës mbrëmjen e sotme, pasi kjo e fundit e ironizoi gjatë takimit që bëri me Gelianin.

Antonela kujtoi momentin kur Sindi i tha Gelianit se donte ta puthte por ajo nuk e lejoi.

“Pse u mundove të më puthësh?”, tha Antonela me shaka, duke íronízuar Sindin.

Kësaj të fundit nuk i kishte shpëtuar kjo gjë dhe menjëherë reàgoi në rrjete sociale.

“Per shpirt t’babs Bora mka puth me zòr Maníaku. 3 jave me vone: Jo se mke puth me zor, na jena binjak e kam dasht edhe un puthjen… Un vdés per Mevlon edhe do lùftoj der nfund. 1 jave me von: Je nonekzístent per mu Mfal kush je ti? O 7 n13 me komen fiks katerdhet e pes, Stu nda shpirti nga Sindi se sa ke taken ke IQ… U bashkove edhe ti klanit qe nuk jeton dot pa Cinderellen?! * Però attenzione Jo me mu!”, shkruan Sindi.

Por as përgjigja e Antonelës për të nuk ka vonuar.

Ajo i ka rikujtuar Sindit deklaratën e saj për vírgjërinë dhe shprehet se është ajo që do të marrë vëmendje në realitet.

Antonela shprehet se Sindi po përdor àrmët më të ulëta, ashtu siç bën zakonisht.

“Alo ju flet Shkodra majta marrsha! Meqë nuk të piu ujë vírgjëria, Bukureshti dhe oféndimet që me demek të prékën tan fisin, po kërkon vëmendje nga unë?! Nuk asht faj jem maj zemër që më përcollën si DIVA, e si kërrciti njeriu për largimin tat që e kishe ëndërruar si “Cinderella” deri n’dymllet, po filmi jot ishte pas dymlletës. Unë jam vetja ashtu me luhatjet e humorit, e nuk m’instrukton njeri, por Zilia asht smùnje, T’KALUME! Na se edhe tag po te baj se telefonates nuk ju pergjigje @_cindyloci_

-“Pershendetje une jam Sindi, jam e vírgjer me jepni nje medalje” 5min later: -“Shiko se nuk dua te ma permendi njeri vírgjerine sepse jam shume me shume se nje vajze e vírgjer” 5min later: -“ Sjam si ti qe shitem per nje kafe” Sindi, po e ul veten te perdor àrmet me te uleta sic ben ti zakonisht, po mendoj se ka ardh koha te besh séks, kshu kuron frùstrimin mendor dhe emocíonal”, shkruan Antonela.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!