Ballina Magazina Shqipja tha se u bë xhéloze për Andin, reàgon ashpér Jasmina (FOTO)

Shqipja tha se u bë xhéloze për Andin, reàgon ashpér Jasmina (FOTO)

Në ditët në vijim do të ketë surpriza në Për’Puthen, ku konkurrentët e parë do të rikthehen për të sqaruar tema të pashlyera gjatë kohës që ishin në emision.

Gjatë puntatës së fundit të ‘Për’Puthen”, të trànsmetuar ditën e sotme, Shqipja zbùloi se Jasmina e kishte lagur me shampanjë për shkaqe xhéozie.

Shqipja tregoi se gjatë festës së “Për’Puthen” ajo ishte duke kërcyer me Andin.

Në këtë moment Jasmina është afruar pranë tyre dhe ka lagur Andin me shampanjë nga inati, por duket se me këtë rast është lagur edhe Shqipja.

Konkurrentët e tjerë e justífikuan veprimin e Jasminës në një farë mënyre, mdërsa Shqipja shprehej e bindur se Jasmina kishte vepruar kështu nga xhélozia.

Pavarësisht se kjo e fundit nuk ishte e pranishme në emision, kjo deklaratë e Shqipes nuk i ka shpëtuar.

Ajo ka publikuar në Instagram një koment të Elvisit, i cili i ka dalë në mbrojtje Jasminës në një postim të bërë në faqen e “Top Channel”.

“Hahahaha. Imagjino të përplàsen 2 makina në rrugë dhe zogu që është mbi shtyllën e tensíonit të thotë ‘aksídentin e shkàktova unë se isha aty’”, shkruan Elvisi.

Jasminës i ka pëlqyer komenti dhe e ka ripostuar në profilin e saj.

“Për situatën nuk dua të jap detaje, ndërsa për deliret e personave që s’u rri dot, kjo është përgjigja më epike që mund të kishte!”, shkruan ajo duke thumbuar publikisht Shqipen.

Ndërsa në postimin e emisionit ajo ka komentuar:

“Ça flisni o aman se s’ka lidhje me zogjtë e me laraskat asgjë! Shampanja është hedh për arsye të tjera që s’ka të bëjë as femër as mashkull”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!