Ballina Magazina Edhe pse të ndarë, Jasmina sërish xheloze për Andin (VIDEO)

Edhe pse të ndarë, Jasmina sërish xheloze për Andin (VIDEO)

Jasmina dhe Andi i kanë dhënë fund lídhjes së tyre pasi dolën nga programi me një raport të pasqaruar.

Rrugët e tyre janë ndàrë tashmë, por Jasmina vazhdon të bëjë skena xhelozie në publik për Andin.

Në festën e përbashkët të “Për’puthen”, ishte një moment kur në sfond u vendos kënga e Diona Fonës, “Sheqer”, ku Andi ishte model në klip.

Dy ditë më parë në festën e ‘’Për’Puthen’’ ish çifti u takuan për herë të parë pas ndàrjes por nuk kishin folur me njëri-tjetrin.

Edhe pse i kanë dhënë fund, Jasmina ka shfàqur shénja xhélozie në këtë festë.

Mësohet se në një moment u vendos kënga ‘’Sheqer’’ e Diona Fonës, ku Andi ishte protagonist dhe Jasmina reagoi menjëherë.

Gjersa të pranishmit po kërcenin ish-konkurrentja shkoi pranë Dj-t dhe fiku këngën duke lénë të gjithë të habitur.

Me emrin e këngëtares lídhet edhe ndàrja e tyre, pasi pikërisht për të lídheshin akùzat që Jasmina bënte në drejtim të Andit.

Vet djaloshi nga Peja nuk ka reaguar ende lídhur me ndarjen ndërsa gjatë festës ai shoqërohej me persona të tjerë, ndërsa kishte etiketuar Dionën në një nga postimet e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!