Ballina Magazina Tha se i bëri vëllain 'surprízë' nga Amerika, Andi demàskon keq Jasminën...

Tha se i bëri vëllain ‘surprízë’ nga Amerika, Andi demàskon keq Jasminën (VIDEO)

E ftuar në “Glamour Zone” pas daljes nga “Për’puthen” dhe ndarjes me Andin ishte ish-konkurrentja Jasmina Kadriu.

Ajo ka hapur zemrën e ka folur pa dòrashka për gjithçka që ndodhi në emision e jashtë tij, si dhe rrëfeu të pathëna për marrëdhënien e saj me Andin.

Jasmina u shpreh e zhgénjyer për Andin, duke treguar se i kishte bërë një surprízë tepër specíale duke i sjellë vëllain e madh nga Amerika, por ai s’e kishte përmendur kurrë gjéstin e saj.

“Ia kam sjellë unë vëllain nga Amerika, ia kam bërë unë surprizën dhe ai s’e përmendi në asnjëlloj vendi.”- tregoi ish-konkurrentja ndër të tjera në emisionin që do të trànsmetohet sonte në “RTV Ora”

Nga ana tjetër, Andi ka realízuar një video live ku u shfaq së bashku me vëllain e tij të madh, i cili këto kohë kishte pasur raporte të mira me Jasminën.

Ndjekësit nisën të shkruajnë për faktin që vëllai i Andit, Beni, e kishte pasur shoqe Jasminën ndërsa tashmë nuk e mbështeste më.

Ndaj, Beni i kërkoi Andit të kthente kamerën nga ai për ta sqaruar njëherë e mirë këtë situatë. Por, ishte Andi ai që kundërshtoi duke e këshilluar të mos merrej më me këtë muhabet, por t’ia linte seen, siç mund ta shihni në videon e ruajtur nga “Iconstyle.al”.

Pas kësaj, vëllai i Andit ka reaguar nëpërmjet një postimi në Story:

“Korrigjim: Unë veten e kam sjellë nga Amerika edhe surprízën unë ia kam bërë vëllait tim. Por megjithatë, faleminderit që m’ke marrë prej aeroportit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!