Ana Lleshi ka publikuar projektin e saj muzikor duke bërë debutimin e saj në skénën muzikore.

Kënga mban titullin “Deal” dhe e sjell Anën si repere me një disa që në startin e saj.

Në videoklipin e këngës Ana ka për protagonist Atdheun në disa skena goxha provòkuese.No description available.

E menjeherë pas publikimit erdhi edhe reagimi i konkurrentes tjetër, Sindit, e cila thùmboi Anën përmes rrjeteve sociale.

“Një minut qetësi për të gjithë industrinë e muzikës”, ka shkruar Sindi dhe ka ripostuar një nga publikimet  e Ledjanës e cila e fton për bashkëpunim.

Me këtë “gurë ajo ka vràrë shumë zogj”, pasi thùmbi saj kapi edhe Melisën e Antonelën, me të cilat njihet se nuk ka pasur raporte të mira gjatë programit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!