Ballina Magazina Ana përballet me Atdheun në 'PërPuthen', Fatjoni nuk duron dot dhe ia...

Ana përballet me Atdheun në ‘PërPuthen’, Fatjoni nuk duron dot dhe ia plàs së qeshurës (VIDEO)

Ana dhe Atdheu tashmë janë miq, por kur ishin konkurrentë në emision, publiku i donte si çift.

Adheu doli me Sarën nga programi, ndërsa Ana thotë se është beqare. Sot, ata u përballën me njëri-tjetrin, në një takim 4-minutësh, në emision.

Ana: Pse s’më sheh në sy?
Atdheu: Të shoh në sy!
Ana: Nuk e dua ndihmën tënde, nëse është për të gjithë

Atdheu: Selektiv kam qenë, se ti e di se me ca personazhe këtu nuk shkoj
Ana: Faleminderit që ishe pjesë e klipit tim. Kërkoj ndjesë për kònfliktin që ke pasur për shkàkun tim (me Arsimin)

Atdheu: Është e vërtetë që kònflikti ka ndodhur, kam qenë shumë shok me Arsimin. Unë asnjëherë nuk e kam pyetur si po shkon me Anën. Ai pastaj e mori sikur unë e kisha bërë për inàt të tij

Atdheu: Unë të kam njohur ty para Arsimit.

Ana: Çfarë e konsideron ti këtë, xhélozi, inat
Atdheu: Nuk e di çfarë raporti keni pasur, jeni bërë si macja me miun bashkë, prandaj nuk kam ndërhyrë

Atdheu: Nuk kishte pse të ndodhte, unë nuk e bëra për inàtin e tij se unë ta kisha premtuar që në fillim, që do isha në videoklipin tënd…
Ana: Ndoshta këto kanë ndodhur për shkàk të puthjes sonë…

Ana: Unë dua të them për herë të parë dhe të fundit-ne jemi vetëm miq, ne e kemi diskutuar shumë kohë më parë këtë gjë. Njerëzit duhet të kuptojnë që bota nuk sillet rreth askujt.

Gjatë përballjes së tyre në studio, e qeshura e Fationit siç duket i pengoi Anës e cila edhe i reagoi atij, megjithatë ai nuk ndalonte së qeshuri.

Ana iu drejtua Fationit duke i kërkuar arsyen se përse qeshet ndoshta dëshiron të na bashkangjitet në bisedë, shtoi Ana.

Ndryshe, Atdhe përveç përbàlljes me Anën kishte edhe një me Shqipen dhe kështu sqaruan e íncídentin e ndodhur kur Atdheu i ka përplàsur karrigen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!