Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi është futur zyrtarisht në industrinë e muzikës.

Ajo ditë më parë kishte paralajmëruar se do të sjell këngën e re, për të cilën ndjékësit e saj mezi kanë pritur.

Vetëm pak minuta më parë ajo ka publikuar këngën e saj të parë gjë të cilën e laçoi në rrjetin e saj social ‘Instagram’.

Kënga titullohet “Deal” dhe një ndër protagonistët në klip është Atdheu. Në këtë projekt muzikor Ana shfaqet si një vajzë “self-made”.

Për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Marcolino.

Tekstin e ka shkruar Foggy, kurse në klip Ana shfaqej tejet tërheqëse me disa veshje. Ajo nuk i ka kursyer skénat e nxéhta në videoklip, siç mund ta shikoni më poshtë:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!