Ballina Magazina Çfarë bëri? Ana Kauri nuk ia hedh dot polícisë, ja çfarë i...

Çfarë bëri? Ana Kauri nuk ia hedh dot polícisë, ja çfarë i bënë ata (VIDEO)

Ish-konkurrentja e ‘PërPuthen’, Ana Kauri ka publikuar një video në llogarinë e saj Instagram.

“Ja kush ta prish ditën”, dëgjohet teksa thotë në video duke marrë gjòbën nga makina për shkak të vendqendrimit të gabuar të mjetit.

Bukuroshja nga Berati u largua nga emisioni e vetme duke mos gjetur personin e zemrës brenda reality-showt më të ndjekur në shqiptari.https://www.photojoiner.net/image/YqfRcEW3

Pas ditë më parë Ana Kauri hyri në llogarinë e saj në Instagram, për një njoftuar për sipërmarrjen e saj të re.

Pasíonin për modën dhe veshjet ajo po e céntralízon në një butik online që sapo ka hapur.

Teksa njoftonte të gjithë për nismën e saj, ajo debuton më ndryshimin e saj të ri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!