Ballina Magazina Ana Kauri mbështet Jasminën dhe sùlmon ashpér Andin pas ndàrjes së tyre

Ana Kauri mbështet Jasminën dhe sùlmon ashpér Andin pas ndàrjes së tyre

Disa ditë më parë, çifti shumë i komentuar i momentit, Andi dhe Jasmina, vendosën të dalin përfundimisht nga emisionin “Për’puthen”, për ta vazhduar njohjen e tyre jashtë pa presionin e kamerave dhe publikut por gjë që rezultoi fatale pasi ata u ndanë.

Jasmina u rikthye në “Përputhen” për të surprízuar Olën për ditëlindje. Mirëpo, ajo nuk i shpëtoi pyetjeve rreth Andit.

Ish-konkurrentja tregoi se i kanë shkëpùtur të gjitha kontaktet, pasi sipas saj, Andi nuk ishte më i njëjti me të.

“Me kalimin e kohës ndryshoi shumë, duke pasuar edhe ngjarjet, fama, vëmendja nuk i bënë edhe aq mirë. Nuk kemi kontakt me njëri-tjetrin. Edhe pas daljes nga “PërPuthen” nuk ishin gjërat njësoj. Ishte frekuentimi por fjalët mbeteshin të njëjta që jo nuk bën, jo bën. Ishte akoma në mëdyshje. Edhe pse në veprime ishte totalisht kundra fjalëve. Me veprime sillej si i dashuri im, ndërsa me fjalë ishte i ndryshëm. Ai nuk më kishte treguar që do ishte ndihmës i një shoqeje, që as nuk e ka shoqe”, tha Jasmina.

Në faqen zyrtare të “Përputhen” është publikuar videoja e kësaj deklarate dhe në sy ka rénë një koment nga Ana Kauri. Ajo ka thùmbuar Andin duke e quajtur aktor.

“Kur iu thoja unë që është aktor Andi, jo ju. Jasmin, zemra ime, ty të kenë nderin të afrohen e jo më të kenë”, ka shkruar ish-konkurrentja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!