Ballina Showbiz Alekta Vejsiu largohet nga 'Kùrthi Piter Pan'? Ja kush mund ti zërë...

Alekta Vejsiu largohet nga ‘Kùrthi Piter Pan’? Ja kush mund ti zërë vendin (VIDEO)

Klea Huta sapo hyri në skénën e “Kùrthit Piter Pan” mbrëmjen e sotme shprehu dëshiren që të kishte dhe ajo një emision të tillë.

“Jam shumë e lumtur që ndodhem sot këtu dhe është hera e parë që unë jam e ftuar në 4 sezone të Piter Pan”, tha ajo.

“Ke një emision shumë të bukur Alketa. Do doja shumë që të kisha dhe unë një emision si ky i joti”-i tha Klea Alketës.https://www.photojoiner.net/image/YE1MdKQT

“Vitin tjetër ta lë ty unë”-ia ktheu Alketa. “Jo, jo s’ka problem, dua të them që e dashuroj punën me fëmijët dhe është puna më e bukur në botë”- u përgjigj Klea.

“Unë ta lë me qejf”-insistoi Alketa teksa të dyja me humor u shprehën se mund të bëjnë një ndërrim, Alketa të punojë në Akademinë e Kleas dhe Klea si moderatore e “Piter Pan”.

Ku i dihet! Ndoshta vitin tjetër mund të shohim Klean si moderatore të “Piter Pan”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!