Ballina Showbiz Albano tregon prapaskénat me Ramën në Klanifornia: Juli nuk e sheh dot...

Albano tregon prapaskénat me Ramën në Klanifornia: Juli nuk e sheh dot me sy!

Aktori Albano Bogdi ka treguar detaje nga prapaskénat skéçit që xhíruan me kryeministrin Edi Rana në “Klanifornia”.

I ftuar në “Binjakët”, Bogdo tha se Rama kishte shkruar që në orën 08:00 të mëngjesit dhe se ai nuk kishte ngrënë as bukë.

I pyetur nëse Julian Deda kishte marrë pjesë në këtë skeç, Bogdo tha se ai kishte refùzuar në mënyrë kategorike dhe se nuk do ta shohë Ramën me sy.

Pyetje: Kishe ngrënë bukë?

Albano Bogdo: Jo nuk kisha ngrënë se na erdhi që në 8 e gjysëm.

Pyetje: Sa ka qëndruar ai tek ju, sa qëndroi ai tek ju përveç transmetimit

Klanifornia - Opinion - Edi Rama - YouTube

Albano Bogdo: Në transmetim doli 40 minuta, por kështu ka zgjatur thuajse dyfishi, kupton? Sa u xhíruan ato skéçet jashtë

Pyetje: Po Juli mori pjesë?

Albano Bogdo: E pe gjë te skéçi ti? Po si ka marrë pjesë apo jo? Refùzoi në mënyrë kategorike, është me Partinë Demokratike vëlla, është i hapur dhe nuk do ta shohë Ramën me sy.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!