Ballina Uncategorised Do të zgjerojë familjen! Kjo është mënyra epike që Miriami i kërkon...

Do të zgjerojë familjen! Kjo është mënyra epike që Miriami i kërkon një tjetër fëmijë Albanit!

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë prindër të lumtur të dy fëmijëve shumë të ëmbël, Ameli dhe Duam.

Çifti kanë 14 vite bashkë dhe çdo hap në jetën e tyre e kanë hedhur me siguri të plotë e në kohën e duhur.

Familjes së tyre të bukur ju shtua në 2020-n anëtari më i ri, por a do të kemi së shpejti në tjetër fëmijë nga çifti?

Në një intervistë për “Express Rozë”, Miriami dhe Albani janë shprehur shumë të lumtur me jetën që kanë. Ata u shprehën të bindur se familja e tyre nuk do të zgjerohet më tej, sepse dy fëmijë janë mjaftueshëm për çiftin.

“Për momentin jemi mirë me kaq. Ideja është që nuk është puna të bësh një fëmijë dhe ta lësh të rritesh. Fëmija do kohën tënde fizike, kohën tënde cilësore, energjinë tënde, dedikimin tënd, fëmija formohet më shumë prezenca nga prindit, të paktën kështu e shohim ne. 2 janë mjaftueshëm do thosha unë, fëmija i tretë janë bizneset, projektet e tjera që kemi krijuar”, tha Miriami, ndërsa Albani shtoi me shaka:

“Jam unë fëmija i tretë se dola jashtë loje fare”.Sytë zemra, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani sjellin kartolinën më të bukur  familjare për festa - Life&Gossip

Mirëpo, duket se Miriami ka ndryshuar mendim teksa ka festuar sot ditëlindjen e saj të 36-të.

Krahas një fotoje shumë të ëmbël të familjes së bukur, ajo i ka kërkuar me lezet bashkëshortit edhe një bebush.

“Dhe kur reflektoj ne dite si kjo e sotmja mund te them qe asnje sukses tjeter nuk i afrohet dashurise dhe plotesimit qe me dhuroni ju ❤️
@albanskenderaj Si thua, e zgjerojme dhe pak familjen? 😜😅”- ka shkruar ajo.

Presim përgjigje nga Albani!https://www.photojoiner.net/image/YLQ2FKKH

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!