Ballina Showbiz Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe.

Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk është e njohur për publikun shqiptar.

Ditën e sotme, moderatorja na ka prezantuar me motrën nëpërmjet disa fotove ku ato duken si dy pika uji.https://www.photojoiner.net/image/ceg0nt8o

Krahas imazheve të publikuar, Orinda na ka ëmbëlsuar me fjalët dedíkuar së shtrenjtës së saj.

“Zoti më ka bekuar fort përveç të tjerave me shumë dashuri. Zoti më ka bekuar me një motër si ty dhe unë nuk mund të jem mjaftueshëm falënderuese! Gëzuar ditëlindjen! 💗

Kujtojmë se Turjan Hysko dhe Orinda Huta do të bëhen prindër për herë të parë.https://www.photojoiner.net/image/FY4F6m8Q

Këtë lajm e konfirmoi vetë çifti përmes disa fotografive të postuara në Instagram. Ishte Turi ai që publikoi foton i pari, duke i treguar botës lajmin e bukur.

Më vonë, Orinda zbuloi edhe gjininë e bebushit që po presin të vijë në jetë. Ata do të bëhen me vajzë dhe janë në qiellin e shtatë nga gëzimi.

Turjan Hysko ishte i ftuar së fundmi në emisionin për fëmijë “Në kùrthin e PIter Pan”, ku foli edhe për pritjen e ëmbël të Orindës, ku ndër të tjera tha se emrin për vogëlushen e tyre nuk e kanë zgjedhur akoma, por e sigurt është që do të fillojë me shkronjën A.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!