Ballina Magazina Konfirmoi lídhjen me Andin, Melisa e ka me Olsa Muhametin: Më mohoi...

Konfirmoi lídhjen me Andin, Melisa e ka me Olsa Muhametin: Më mohoi dashurinë…

Andi dhe Melisa konfirmuan lídhjen e tyre të dashurisë, pasi kjo e fundit publikoi këngën e saj më të re “Leje”.

Videoklipi i këngës u finalizua me një puthje pasionante, të cilën ne e prisnim prej kohësh.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tashmë dhe këngëtare, Melisa Lleshi ishte e ftuar në “Roped With Olsi”, ku foli gjerë e gjatë për lídhjen e saj të dashurisë.

Ajo foli edhe për marrëdhënien me konkurrentët e tjerë të programit apo autoren, Olsa Muhametin.

Melisa tha se takimet me Andin kanë nisur që kur ata kanë qenë pjesë e “Për’Puthen”. Si fillim ajo tha se takoheshin në lokalin e Andit dhe më pas në parkingun e makinës.

Melisa tregoi se atë nuk e lejuan që të zhvillonte takime me Andin në emision, me justífikímin se nuk duhej të ndërhynte në pëlqimin mes dy njerëzve (Tea dhe Andi).

“Unë kam kërkuar takime me Andin, një ma lejuan shyqyr Zotit. Një tjetër më thanë pse do ndërhysh ti mes pëlqimeve të të tjerëve edhe thashë ok. Ekzistonte një pëlqim aty me çfarë thuhej aty brenda dhe nuk duhej të ndërhyja unë dhe nuk ma lejuan”, tregoi Melisa.

Ish-konkurrentja tha se me autoren e emisionit, Olsa Muahemtin, nuk është ndarë mirë pas largimit nga programi. Madje Melisa bëri një deklaratë të fortë duke u shprehur: “Olsa më mohoi dashurinë”.

“Jam ndarë shumë mirë në fund me Olsën, por ndodhën disa gjëra fiks pas fundit tim sa le të rrijë aty ku është, rëndësi ka që të rrijë larg meje. Unë jashtë kamerave kisha shprehur një pëlqim dhe duke besuar në realitetin e atij emisioni, nuk doja të deklarohesha me emra direkt se nuk i dihet kurrrë dhe ndodhën ca të papritura në moment, pastaj ca gjëra të tjera, pastaj prit pak thashë, pastaj u bë një lëmsh. Olsa më ka penguar pëlqimin tim kryesor, që sot është dashuria e jetës sime”, u shpreh Melisa.

Ajo nuk harroi që t’i kërkonte falje publikut, që lidhjen me Andin e mbajti të fshehtë për një kohë kaq të gjatë. Gjithashtu Melisa tregoi se Andi e ka puthur i pari dhe se bashkëjeton me të.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!